PROJEKT TREŚCI STRONY

Twój świat na nadgarstku. Stwórz najlepszą aplikację na urządzenie Samsung Gear i zmień swój świat.

O KONKURSIE:

Modna technologia. Wszechobecne programy. W świecie, gdzie przyszłość jest na wyciągnięcie ręki, Samsung zaprasza programistów do podjęcia kolejnego technologicznego wyzwania i stworzenia innowacyjnych, funkcjonalnych i oryginalnych aplikacji na urządzenie Samsung Gear 2.

Samsung Gear App Challenge jest częścią serii konkursów pod nazwą Samsung Smart App Challenges, która została zapoczątkowana w 2012 roku. Przez dwie rundy programiści będą mieli szansę wygrać w sumie 1 250 000 USD*, a także wypromować swoje aplikacje za pośrednictwem globalnym kanałów marketingowych firmy Samsung.

Runda 1
Programiści z całego świata przesyłają swoje aplikacje opracowane za pomocą narzędzia Samsung Gear Dev Tool. Panel sędziowski wybierze najlepszych 200 finalistów, z których każdy otrzyma nagrody o wartości 2000 dolarów.

Runda 2
W rundzie 2 finaliści wyłonieni w rundzie 1 zostaną zaproszeni do dalszego konkurowania o kolejne nagrody i promocję. Programiści będą mieli dodatkowy czas na ulepszenie i modyfikację swoich aplikacji. Sędziowie wybiorą najlepszych 40 aplikacji, a zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 850 000 dolarów oraz promocję marketingową swoich aplikacji.

Dodatkowo użytkownicy będą mogli zagłosować na ulubioną aplikację z najlepszej dziesiątki, wybierając w ten sposób zdobywcę nagrody publiczności.
Zdobywcy nagrody głównej, drugiej nagrody oraz nagrody publiczności zostaną ogłoszeni na konferencji Samsung Developers Conference w połowie listopada 2014 roku.

*Łączna pula nagród w wysokości 1 250 000 USD zakłada, że do konkursu przesłanych zostanie 200 aplikacji.

 

PEŁNY HARMONOGRAM:

Runda 1:

 • Okres przesyłania: 7 maja 2014 (21:00 EDT/10:00 KST 8 maja 2014) – 17 lipca 2014 (17:00 EDT/06:00 KST 18 lipca 2014)
 • Okres certyfikacji Samsung GALAXY Apps*: 18 lipca 2014 – 7 sierpnia 2014
 • Ocena sędziowska: 8 sierpnia 2014 – 19 sierpnia 2014
 • Ogłoszenie finalistów: 20 sierpnia 2014

*Uwaga: do konkursu zostaną zakwalifikowane tylko te aplikacje, który uzyskały certyfikat przed lub w trakcie okresu certyfikacji. Wydanie certyfikatu trwa około tygodnia, jednak w zależności od aplikacji okres ten może się różnić. Dlatego prosimy wziąć to pod uwagę przy przesyłaniu aplikacji do Samsung GALAXY Apps.

Runda 2:

 • Okres przesyłania: 22 sierpnia 2014 (10:00 EDT) – 30 września 2014 (17:00 EDT)
 • Okres certyfikacji w ramach rundy 2: 1–10 października 2014 r.
 • Ocena sędziowska: 1–20 października 2014 r. (Uwaga: ocena sędziowska rozpocznie się podczas okresu certyfikacji w ramach rundy 2. Materiały konkursowe przesłane w terminie zgłaszania aplikacji do rundy 2, w tym wideo demonstracyjne, będą oceniane w dniach 1–10 października 2014 r. Certyfikowane aplikacje będą pobierane i oceniane w dniach 11–20 października 2014 r., po zakończeniu okresu certyfikacji).
 • Ogłoszenie zwycięzców (najlepsza dziesiątka oraz trzecie nagrody): 23 października 2014
 • Głosowanie publiczności na pierwszą dziesiątkę: 24 października – 9 listopada 2014
 • Ceremonia wręczenia nagród/Ogłoszenie zdobywców nagrody głównej, drugiej nagrody oraz nagrody publiczności: Samsung Developer Conference, 11–13 listopada 2014 r.

 

ZASADY KWALIFIKACJI

Runda 1:
Konkurs Samsung Gear App Challenge otwarty jest dla programistów z całego świata, którzy zarejestrowali się na stronie Samsung GALAXY Apps Seller Office. Udział wziąć mogą:

 • Programiści indywidualni oraz zespoły. Uczestnicy muszą mieć co najmniej 13 lat. Jeśli programista lub członkowie zespołu są niepełnoletni w świetle prawa obowiązującego w miejscu ich zamieszkania w chwili zgłoszenia do konkursu, a wygrają nagrodę, rodzic lub opiekun prawny musi podpisać oświadczenie w ich imieniu.
 • Organizacje, które w chwili zgłoszenia do konkursu, zostały prawidłowo utworzone lub zarejestrowane i funkcjonują zgodnie z przepisami prawa.

Uwaga: określone poniżej osoby, zespoły i organizacje NIE kwalifikują się do konkursu.

 • Osoby lub organizacje mogą być zdyskwalifikowane, jeśli mają swoją siedzibę lub miejsce zamieszkania w kraju, stanie, prowincji lub terytorium, gdzie prawo amerykańskie lub lokalne zabrania uczestnictwa w konkursie lub otrzymania nagrody. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy zapoznać się z oficjalnym regulaminem .
 • Do konkursu nie kwalifikują się aplikacje, które powstały za wynagrodzeniem lub były finansowane w całości lub w części przez firmę Samsung.

Runda 2
Tylko finaliści wybrani w rundzie 1 kwalifikują się do uczestnictwa w rundzie 2. 

W celu uzyskania pełnych informacji na temat zasad kwalifikacji prosimy zapoznać się z oficjalnym regulaminem.

 

WYMAGANIA

Ogólne: Przesłane aplikacje muszą być przeznaczone na urządzenie Samsung Gear oraz utworzone przy pomocy narzędzia Samsung Gear Dev Tool

Platforma: Aplikacja może reprezentować jeden z trzech typów aplikacji na urządzenie Gear: połączona (główna-pośrednia), zintegrowana lub autonomiczna.

Jeśli aplikacja po stronie hosta łączy się z urządzeniem Samsung Galaxy, aplikacja musi obsługiwać przynajmniej jedno urządzenie z następujących: Galaxy S5, Galaxy Note 3, Galaxy S4.

Sklep internetowy: Wszystkie zgłoszone aplikacje należy przesłać również do Samsung GALAXY Apps przed końcowym terminem. Muszą one także uzyskać certyfikat Samsung App do końca okresu certyfikacji (szczegóły w oficjalnym regulaminie).

Gotowe aplikacje: Można również zgłaszać gotowe aplikacje, o ile nie powstały za wynagrodzeniem i nie były finansowane, w całości lub w części, przez firmę Samsung ORAZ pod warunkiem, że nie były dystrybuowane w Samsung GALAXY Apps przed 1 maja 2014.

Język:Aplikacje muszą obsługiwać język angielski oraz, opcjonalnie, inne języki.

Runda 2: Aplikacje zgłoszone w rundzie 2 muszą należeć do finalistów z rundy 1 i nadal spełniać wszystkie wymagania określone poniżej. Chociaż nie jest to wymagane, w rundzie 2 dodatkowe punkty otrzymają finaliści, którzy podczas programowania w rundzie 2 zaktualizują swoją aplikację tak, aby obsługiwała rozdzielczość ekranu najnowszego urządzenia Samsung Gear S (360x480) i przeszła pomyślnie proces certyfikacji dotyczący urządzenia Gear S.

 

ZASADY UDZIAŁU:

Runda 1:

 1. Zapoznaj się z oficjalnym regulaminem, aby potwierdzić, że spełniasz wszystkie wymagania kwalifikacyjne.
 2. Zarejestruj się, by uzyskać dostęp do formularza zgłoszeniowego i rozpocząć projektowanie.
 3. Przejdź do strony zasobów i wydarzeń, by uzyskać dostęp do narzędzia Samsung Gear Dev Tool
 4. Zarejestrujkonto w Samsung GALAXY Apps Seller Office – jest to warunekkonieczny do dystrybucji w Samsung GALAXY Apps. 
 5. Stwórz działającą aplikację na urządzenie Gear, która spełnia powyższe wymagania lub prześlij gotowe rozwiązanie.
 6. Przygotuj demonstracyjny klip wideo i wykonaj kilka zrzutów ekranu swojej aplikacji Gear.
 7. Prześlij swoją aplikację Gear do Samsung GALAXY Apps. Nie zapomnij wziąć pod uwagę czasu potrzebnego na przejście przez proces certyfikacji oraz opublikowanie aplikacji w Samsung GALAXY Apps przed zakończeniem okresu certyfikacji 31 lipca 2014. Uwaga: w zależności od aplikacji i terminu jej przesłania do weryfikacji czas potrzebny na certyfikację i publikację w sklepie może się różnić.
 8. Wypełnij formularz zgłoszenia (wszystkie wymagane pola)i prześlij!